بهینه سازی کلیه ادوات صنایع فرایندی شامل: کوره ها، مبدل های حرارتی، پمپ ها، کمپرسور ها، راکتور ها، دیگ های بخار،توربین ها و ... بهینه سازی کلیه ادوات صنایع فرایندی شامل: کوره ها، مبدل های حرارتی، پمپ ها، کمپرسور ها، راکتور ها، دیگ های بخار،توربین ها و ... ممیزی انرژی ، بازرسی معیار مصرف ( تحلیل مصارف انرژی ) و استقرار سیستم مدیریت انرژی بر اساس استاندارد های ISO 50001 و EN16001 ممیزی انرژی ، بازرسی معیار مصرف ( تحلیل مصارف انرژی ) و استقرار سیستم مدیریت انرژی بر اساس استاندارد های ISO 50001 و EN16001 ارزیابی، پایش و مدیریت زیست محیطی ارزیابی، پایش و مدیریت زیست محیطی سیستم های کنترل و کاهش آلاینده های هوا شامل :اسکرابر،بگ فیلتر، سیکلون، بیو فیلتر و تصفیه خانه های فاضلاب بهداشتی و صنعتی سیستم های کنترل و کاهش آلاینده های هوا شامل :اسکرابر،بگ فیلتر، سیکلون، بیو فیلتر و تصفیه خانه های فاضلاب بهداشتی و صنعتی  اندازه گیری سختی و املاح آب های فوق خالص صنعتی ( نیروگاه ها، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و کلیه صنایعی که از بویلر استفاده می نمایند ) جهت کنترل کیفی آب مورد استفاده و تعیین نقص های احتمالی در تولید اندازه گیری سختی و املاح آب های فوق خالص صنعتی ( نیروگاه ها، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و کلیه صنایعی که از بویلر استفاده می نمایند ) جهت کنترل کیفی آب مورد استفاده و تعیین نقص های احتمالی در تولید طراحی سیستم های انرژی های نو و تجدید پذیر شامل: توربین بادی، سلول فتو ولتائیک، آبگرمکن خورشیدی، زیست توده (bio gas, bio fuel) ،پیل سوختی، هیدروژن طراحی سیستم های انرژی های نو و تجدید پذیر شامل: توربین بادی، سلول فتو ولتائیک، آبگرمکن خورشیدی، زیست توده (bio gas, bio fuel) ،پیل سوختی، هیدروژن بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت و ساختمان    بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت و ساختمان

فلومتری انرژی

صفحه نخست › به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست از تدوین آیین نامه پایش آلودگی صوتی کشور خبر داد و گفت : ایین نامه تدوین شده اکنون به منظور ارزیابی به کمیسیون زیربنایی دولت ارایه شده است
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام ):سعید متصدی  در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اظهار کرد: بر اساس مصوبه دوم دی ماه 1392 هیات دولت در زمینه کاهش آلودگی هوا، به مبحث کاهش آلودگی صوتی توجه ویژه شده بر این اساس شبکه پایش آلودگی صوتی به زودی تکمیل می شود.

وی افزود: کلان شهرها از جمله تهران علاوه بر مشکلات آلودگی هوا، از آلودگی صوتی نیز رنج می برند از این رو در مصوبه دوم دی ماه 1392 دولت مبنی بر کاهش آلودگی هوا، بر کاهش آلودگی صوتی تاکید شده است.

متصدی گفت: بر این اساس به رعایت استاندارد آلودگی صوتی در خودروها و موتورسیکلت ها نیز تاکید شد و سازمان محیط زیست با جدیت پیگیر این موضوع است.

وی تاکید کرد: بر اساس این مصوبه خودروسازان علاوه بر اینکه باید استاندارد یورو 4 را در محصولات خود رعایت کنند، استاندارد کاهش آلودگی صوتی نیز باید مد نظر قرار گیرد، سازمان حفاظت محیط زیست با جدیت بر هر دو مقوله نظارت دارد.

معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: بر اساس ماده 27 مصوبه نحوه جلوگیری از کاهش آلودگی هوا، آیین نامه ای تنظیم شده است که در آن برخی ضوابط خاص استانداردهای لازم در مورد کاهش آلودگی هوا تدوین و برخی در حال تدوین است.

وی افزود: این آیین نامه دو ماه گذشته مورد بازنگری قرار گرفت و کاملا با اطلاعات روز ویرایش شد، اکنون به دولت ارسال شده است و امیدواریم هر چه زودتر به تصویب برسد.

به گفته وی هماهنگی های لازم با نهادهای مختلف برای تدوین این آیین نامه انجام شده و اکنون در کمیسیون امور زیربنایی دولت قرار دارد و امیدواریم در آینده نزدیک تصویب شود.

متصدی گفت: بر اساس این آیین نامه سازمان حفاظت محیط زیست با سازمان ها، نهادها و تولید کنندگان انواع آلودگی ها از جمله آلودگی صوتی طبق قانون برخورد خواهد کرد.

وی تاکید کرد: معتقدیم آلودگی صوتی باید از ریشه کاهش یابد از این رو اقداماتی برای جایگزینی موتورسیکلت های برقی به جای موتورسیلکت های بنزینی موجود که هم آلودگی صوتی و هم هوا دارند، انجام داده ایم. آلودگی یک موتورسیکلت بنزینی برابر با چهار تا پنج خودرو است.

متصدی گفت: اکنون وزارت صنعت معدن و تجارت در حال تدوین برنامه جایگزینی موتورسیلکت های برقی به جای بنزینی است و در کمیته کاهش آلودگی هوا مبحث کاهش آلودگی صوتی با جدیت دنبال می شود.
 
آیین نامه پایش آلودگی صوتی به زودی تصویب می شود(کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت بنیان انرژی البرز می باشد.

 
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط ساناتک